2023-12-19

Zastanawiam się, czy iść prywatnie na gastroskopię w szybszym terminie, czy raczej to teraz nie ma znaczenia?

Od ok. 2 miesięcy mam problem z nasilającym się kolkowym bólem brzucha w lewej stronie nadbrzusza. Po odbyciu badań krwi i usg wszystko wskazuje na to, że problem leży w żołądku, jednak nie wiadomo co to jest. Ten dyskomfort staje się coraz bardziej intensywny z każdym tygodniem, wcześniej pojawiał się jedynie przy chodzeniu, czy intensywnym wysiłku fizycznym, teraz towarzyszy mi już cały czas, wzmacnia się przy wysiłku i robi się już wtedy naprawdę nieprzyjemny. Poza samym bólem brzucha mam jeszcze czasem zgagę po jedzeniu, raz na kilka minut mi się odbija, raczej wątpię, że jestem szybko najedzony, bo jem normalne porcje. Dodatkowo od jakiegoś czasu mam ból w lewym barku, ale ćwiczę też na siłowni z ciężarami, więc możliwe, że mam jakąś kontuzję. Do tego zaparcia mieszane z biegunkami, wczoraj był stolec z raczej większą niż mniejszą ilością ciemnej krwi. Kilka miesięcy temu miałem problemy z odbytem, ale wyszło na to, że chodziło o hemoroidy po badaniu rektoskopowym. Ból ustąpił, kiedy przestałem dużo jeździć na rowerze. Piszę, bo jestem zapisany na gastroskopie, ale na miesiąc do przodu. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zgaga w Katowicach Choroby żołądka w Częstochowie Choroby żołądka w Gliwicach Biegunka w Warszawie Choroby żołądka w Warszawie Choroby żółądka w Toruniu Choroby żółądka w Olsztynie Zgaga w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4