2022-11-24

Wpływ stresu na krwawienie pomimo przyjmowania antykoncepcji.

Czy krwawienie w połowie cyklu tabletek antykoncepcyjnych może być spowodowane silnym stresem?

Tak, choć może mieć szereg różnych innych przyczyn. Proszę skonsultować się z ginekologiem celem wykonania badania ultrasonograficznego i ewentualnego poszerzenia diagnostyki laboratoryjnej, w szczególności gdy będzie pojawiało się w kolejnych cyklach.
Tak, może być. Dobrze obserwować kolejne cykle i skonsultować tę sytuację z ginekologiem.
Oczywiście może być taka przyczyna - zapraszam na konsultacje online - wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Proszę skonsultować się z lekarzem, który wypisał antykoncepcję.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Stres w Łodzi Stres w Lublinie Stres we Wrocławiu Stres w Poznaniu Stres w Gliwicach Stres w Katowicach Stres w Gdańsku Zaburzenia miesiączkowania w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6317
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16384
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+148
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4