Wędrujący ból łydki

Mam problem odnośnie bólu łydki, raz jest w lewej nodze raz w prawej, pojawia się niezależnie od tego czy w danym dniu ćwiczę czy nie. Jest to prawie na środku łydki, ale bliżej kolana i mam wrażenie jakby promieniowało na całą łydkę, a później do biodra gdy już zaczyna mnie boleć, to czuje bardziej zimno tej nogi i gdy idę lub na niej stoję to boli o wiele mocniej (jakby rozrywający ból) i w odczuciu jest to ból jakbym nagle stała się za ciężka dla mojej nogi. Gdy będę długo chodzić to boli tak jakby miała noga nie wytrzymać mojego ciężaru i odpuszczam sobie wtedy chodzenie. Co robić?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi