Uraz stawu kolanowego. Zastrzyki Collaflexin podawane w dużych odstępach czasu?

Uraz stawu kolanowego. Proszę o poradę czy zastrzyki z Collaflexin mogą być podane w dużych odstępach czasowych. Osteofity zwyrodnieniowe na szczytach obu guzków wyniosłości międzykłykciowej piszczeli oraz górnym i dolnym biegunie powierzchni stawowej rzepki, enthesofit na przednio-górnej powierzchni rzepki w miejscu przyczepu ścięgna. Lekarz przepisał mi trzy zastrzyki, jeden udało mi się otrzymać. Niestety z uwagi na obecną sytuację odkładane są dalsze wizyty u lekarza. Czy jest sensowne branie zastrzyków w tak dużym odstępie czasowym i czy ma to pokrycie w prawidłowym działaniu tego leku. Nadmieniam, że ból kolana jest cały czas, a najbardziej w okresie nocnym co niestety ma wpływ na całość złego stanu organizmu. Proszę o poradę.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi