Uraz stawu kolanowego. Zastrzyki Collaflexin podawane w dużych odstępach czasu?

Uraz stawu kolanowego. Proszę o poradę czy zastrzyki z Collaflexin mogą być podane w dużych odstępach czasowych. Osteofity zwyrodnieniowe na szczytach obu guzków wyniosłości międzykłykciowej piszczeli oraz górnym i dolnym biegunie powierzchni stawowej rzepki, enthesofit na przednio-górnej powierzchni rzepki w miejscu przyczepu ścięgna. Lekarz przepisał mi trzy zastrzyki, jeden udało mi się otrzymać. Niestety z uwagi na obecną sytuację odkładane są dalsze wizyty u lekarza. Czy jest sensowne branie zastrzyków w tak dużym odstępie czasowym i czy ma to pokrycie w prawidłowym działaniu tego leku. Nadmieniam, że ból kolana jest cały czas, a najbardziej w okresie nocnym co niestety ma wpływ na całość złego stanu organizmu. Proszę o poradę.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi