Upławy w trakcie owulacji

Mam od 3 dni upławy śluz z krwią i lekkie pieczenie pochwy. Jestem w trakcie owulacji czy to normalne? Czy powinnam się martwić?
Zalecana stacjonarna konsultacja ginekologiczna.
Pieczenie nie jest normalne w żadnej fazie cyklu.Prosze pójść do ginekologa.
zalecane badanie ginekologiczne
wymagana konsultacja ginekologiczna
Prawdopodobnie doszło do jakiejś infekcji, należy zgłosić się do ginekologa.
Należy zgłosić się do lekarza.
Konieczna konsultacja ginekologiczna.
Pojedyncze plamienia w okolicy owulacji mogą występować naturalnie, ale dolegliwości w postaci pieczenia sugerują raczej infekcję. Proszę umówić wizytę ginekologiczną i dobrać odpowiednie leczenie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi