Uderzenie w twarz - problemy ze skórą i przełykaniem.

Kilkanaście lat temu zostałem uderzony w twarz, miałem spuchnietą i posiniaczoną jedną połowę twarzy od skroni przez policzek do dolnej części szczęki. Przez jakiś czas miałem problem z czuciem tej strony. Od tamtej pory od wewnętrznej strony policzka mam jakby bliznę, a tkanka tego policzka jest częściowo płaska i twardsza niż po przeciwnej stronie. Od paru lat zauważam jak opada mi ten policzek, a skóra jakby się naciągała (na policzku i pod dolną szczęka, aż do szyi) - powoduje to jeszcze dyskomfort w połykaniu. Czy coś można z tym zrobić i jakoś leczyć?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Katowicach Ortopeda we Wrocławiu Dermatolog w Bielsku-Białej Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z