2023-12-28

Udać się do specjalisty? Jeśli tak to jakiego?

Mam 23 lata i borykam się z problemem z erekcją. Zaczną od początku, opisując mój problem. Byłem w związku z kobietą przez kilka lat, ostatni rok nie uprawialiśmy seksu, w tym czasie co jakiś czas masturbowałem się, aby zaspokoić swoje potrzeby. Od kilku miesięcy jestem w nowym związku. Na początku były problemy z osiągnięciem erekcji, otóż pierwsze 2/3 próby były nieudane. Z czasem jest coraz lepiej, jednak zdarzają się sytuacje, że w trakcie seksu mi również wiotczeje. Ostatnim razem znów nie udało się osiągnąć erekcji. Zaznaczę, że podczas "gry wstępnej" członek staje się twardy, jednak w momencie założenia prezerwatywy delikatnie wiotczeje lub całkowicie. Próbowałem stosować lek na erekcję, jednak nie widziałem znaczącej poprawy. Problemem jest też to, że nawet jeśli jestem zdolny odbyć stosunek, to nigdy nie udaje się tego dokonać w pozycji klasycznej, gdzie partnerka leży na plecach, gdyż momentalnie mi wiotczeje i koniecznie muszę zmienić pozycję, aby stosunek się udał. Mogę jeszcze dodać, że rzadko zauważam u siebie poranną erekcję, a jeśli są to dosyć słabe, gdzie kiedyś to była norma i wzwód był bardzo silny. Nie wspominając już o spontanicznych erekcjach w ciągu dnia. Do tego zauważyłem, że znacznie szybciej dochodzi do wytrysku, wcześniej potrafiłem wytrzymać zdecydowanie dłużej, teraz wydaje mi się, że jest to zbyt szybko (ten fakt tłumaczę sobie atrakcyjnością mojej partnerki, ale nie wiem, czy słusznie). Najbardziej jednak dziwi mnie fakt, że problem pojawia się w momencie założenie prezerwatywy (nigdy wcześniej z poprzednią partnerką tego nie miałem) oraz że za żadne skarby nie jestem w stanie współżyć w pozycji klasycznej (też wcześniej nie było problemu). Co mogę z tym problemem zrobić? Czy stosować leki na erekcję?  

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Seksuolog w Warszawie Urolog w Katowicach Urolog w Dąbrowie Górniczej Urolog w Bielsku-Białej Urolog w Warszawie Seksuolog w Katowicach Urolog w Krakowie Seksuolog w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4