Uczucie rozpychania brzucha od środka - jakie badania wykonać?

Mam 50 lat, 172 cm wzrostu, 70 kg wagi, trochę tkanki tłuszczowej na brzuchu (nie całkiem płaskim). Od kilku/kilkunastu miesięcy, czuję jakbym miłą kilka razy większy brzuch, jakby coś tam w środku rozpychało go na zewnątrz (uczucie nie jest podobne do wzdęcia). Zaczyna to już być mało przyjemne i problematyczne uczucie. Do kogo się udać po poradę/badanie? 

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego/internisty-ważne jest uzupełnienie wywiadu medycznego i przeprowadzenie badania fizykalnego, po czym lekarz ukierunkuje diagnostykę.
W celu ustalenia właściwej diagnostyki trzeba zebrać wywiad medyczny.
Zalecana konsultacja lekarska celem zebrania dokładnego wywiadu medycznego, który będzie podstawą zlecenia odpowiednich badań.
należy poszerzyć diagnostykę u internisty w warunkach ambulatoryjnych
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Internista w Gliwicach Internista w Warszawie Internista w Częstochowie Lekarz rodzinny w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3917
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10061
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi