2023-01-25

Szumy w uszach - czy mogą być spowodowane przez mezoterapię?

Od 3-4 tygodni mam problem z szumami w uszach. W lewym uchu słysze szum przez cały czas i jest on dość głośny, dodatkowo podczas np. włączenia odkurzacza lub klimatyzacji w samochodzie w tym samym uchu słyszę dodatkowo odgłos gwizdania, w prawym uchu za to słyszę szum tylko podczas ciszy. Szumy pojawiły sie raz wcześniej, ale trwały tylko kilka godzin. Na nic nie choruję, jedyne co mi dolega od jakichś 2 lat w uszach, to pykanie (np podczas przełykania śliny) oraz totalnie zapchane uszy (nie mogę wypuścić powietrza przez uszy). Od 2 lat moja wydzielina z nosa jest dziwna, jest strasznie klejąca (wcześniej taka nie była). Nie wiem co jest przyczyną szumów, jedyne co robiłem to słuchałem muzyki przez słuchawki (ostatnio dość głośno) oraz miałem kilka razy mezoterapię głowy. Czy to może być przyczyną?

Trudno jednoznacznie stwierdzić iż zabieg mezoterapii są przyczyną tych dolegliwości. W pierwszej kolejności rozważyć proszę konsultację laryngologiczną celem poszerzenia diagnostyki.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Internista w Warszawie Internista w Gliwicach Lekarz rodzinny w Warszawie Internista w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5954
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15625
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+138
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4