Stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy

Witam. Stwierdzono u mnie niedawno niedoczynność tarczycy. Rozpoczęłam leczenie Euthyroxem 25mg.Jednoczesnie przyjmuję leki na nadciśnienie-BetoZk50 rano i Polpril 5mg.Od tego czasu zaobserwowałam skoki ciśnienia, nudności, uderzenia gorąca. Czy jest to skutek interakcji Euthyroxu i leków na nadciśnienie, czy też skutki uboczne samego Euthyroxu?
Jeśli opisane objawy pojawiły się po włączeniu Euthyrox 25 mg może to świadczyć o złej tolerancji leku. Proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym.
Jest to możliwe.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi