Spóźniony okres. Co może być przyczyną?

22 do 27 sierpnia miałam ostatnia miesiączkę. Po 10 dniach opóźnienia następnego okresu zrobiłam 3 testy ciążowe z moczu, wszystkie dały wynik negatywny. 7 października wynik z krwi dał wynik <2, co wykluczyło również ciąże. Nadal nie mam okresu. Chciałam zapytać co może być przyczyna. Dodam, że okres zawsze mam regularny. Nigdy nie miałam takiego opóźnienia.
Dzień dobry,
Jest wiele przyczyn zaburzeń miesiączkowania i ustalenie ich wymagać będzie rozpoczęcia diagnostyki ginekologicznej z usg miednicy mniejszej oraz rozszerzenia diagnostyki o ewentualne badania hormonalne po uprzednim szczegółowym zebraniu wywiadu.
Nalży zgłosić się do ginekologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi