Spóźniony okres. Co może być przyczyną?

22 do 27 sierpnia miałam ostatnia miesiączkę. Po 10 dniach opóźnienia następnego okresu zrobiłam 3 testy ciążowe z moczu, wszystkie dały wynik negatywny. 7 października wynik z krwi dał wynik <2, co wykluczyło również ciąże. Nadal nie mam okresu. Chciałam zapytać co może być przyczyna. Dodam, że okres zawsze mam regularny. Nigdy nie miałam takiego opóźnienia.
Dzień dobry,
Jest wiele przyczyn zaburzeń miesiączkowania i ustalenie ich wymagać będzie rozpoczęcia diagnostyki ginekologicznej z usg miednicy mniejszej oraz rozszerzenia diagnostyki o ewentualne badania hormonalne po uprzednim szczegółowym zebraniu wywiadu.
Nalży zgłosić się do ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi