Silny ból palców u rąk przy zginaniu oraz sztywność

Bardzo bolą mnie palce u rąk. Odczuwam ból przy zginanu i uciskaniu tego miejsca. Rano odczuwam także dziwną sztywność tych palców. Palce bolą na środku. Co to może być? Trwa to już kilka miesięcy. Dodam że mam 36 lat i choruje na niedoczynność tarczycy.

Może Pani udać się na podstawową diagnostykę pod kątem chorób reumatycznych. Proponuje badania takie jak morfologia, CRP, OB, RF, przeciwciała anty-CCP . Wykonanie powyższych badań ukierunkuje diagnostykę na dalsze postępowanie
Zalecana konsultacja u specjalisty reumatologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi