Silny ból jajnika, co robić?

Moim problemem jest ogromny, silny i nagły ból w okolicy lewego jajnika (nie mam pewności czy to na pewno jajnik), który zaczął się mniej więcej od 5 miesięcy. Nie zauważyłam jakiegoś rytmu, kiedy ten ból by się pojawiał. Ostatni taki silny ból miałam 5 dni temu i musiałam wziąć paracetamol oraz drotawerynę, ponieważ nie mogłam usiedzieć z bólu. Dopiero po kilku godzinach ból odstąpił. W kwietniu tego roku podczas lekcji online dostałam bólu tak silnego, że nie mogłam ruszyć nogą, a o wstaniu już nie było mowy. Miałam odruchy wymiotne i niskie ciśnienie i puls. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Odżywiam się zdrowo, pije 2 l wody dziennie, ćwiczę regularnie, jednak zaznaczę, że mam nieregularne miesiączki (przerwa nawet do 6 miesięcy) i objawy niedoczynności tarczycy, takie jak: wzmożone wypadanie włosów, przybranie na wadze, sucha skóra, osłabienie i zmęczenie.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi