Silny ból jajnika, co robić?

Moim problemem jest ogromny, silny i nagły ból w okolicy lewego jajnika (nie mam pewności czy to na pewno jajnik), który zaczął się mniej więcej od 5 miesięcy. Nie zauważyłam jakiegoś rytmu, kiedy ten ból by się pojawiał. Ostatni taki silny ból miałam 5 dni temu i musiałam wziąć paracetamol oraz drotawerynę, ponieważ nie mogłam usiedzieć z bólu. Dopiero po kilku godzinach ból odstąpił. W kwietniu tego roku podczas lekcji online dostałam bólu tak silnego, że nie mogłam ruszyć nogą, a o wstaniu już nie było mowy. Miałam odruchy wymiotne i niskie ciśnienie i puls. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Odżywiam się zdrowo, pije 2 l wody dziennie, ćwiczę regularnie, jednak zaznaczę, że mam nieregularne miesiączki (przerwa nawet do 6 miesięcy) i objawy niedoczynności tarczycy, takie jak: wzmożone wypadanie włosów, przybranie na wadze, sucha skóra, osłabienie i zmęczenie.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3548
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi