Silne, rwące bóle ręki, nie pomagają leki przeciwbólowe. Co to może być?

Dzień dobry, od kilku dni nad ranem czasem w ciągu dnia odczuwam silny, nie do zniesienia ból rwący prawej ręki. Ręka jest zdrętwiała, bardzo mocno odczuwam pieczenie oraz dziś mi bardzo spuchła (nie mogłam zgiąć palców). Mam 25 lat, pracuję fizycznie, sporo dźwigam, miewam również silne bóle z prawej strony tj. pod żebrami, prawą piersią. Jakiś czas temu miałam badania na woreczek żółciowy wyszło ok. Nie mogę dać sobie rady w pracy. Smarowałam maściami, biorę przeciwbólowe leki, nie pomaga nic, palce są chłodne, ból nie jest do wytrzymania. Proszę o pomoc.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi