Silne, rwące bóle ręki, nie pomagają leki przeciwbólowe. Co to może być?

Dzień dobry, od kilku dni nad ranem czasem w ciągu dnia odczuwam silny, nie do zniesienia ból rwący prawej ręki. Ręka jest zdrętwiała, bardzo mocno odczuwam pieczenie oraz dziś mi bardzo spuchła (nie mogłam zgiąć palców). Mam 25 lat, pracuję fizycznie, sporo dźwigam, miewam również silne bóle z prawej strony tj. pod żebrami, prawą piersią. Jakiś czas temu miałam badania na woreczek żółciowy wyszło ok. Nie mogę dać sobie rady w pracy. Smarowałam maściami, biorę przeciwbólowe leki, nie pomaga nic, palce są chłodne, ból nie jest do wytrzymania. Proszę o pomoc.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi