Różowy śluz i brak okresu, mimo typowych bólów

21 lipca wyciągnęłam implant antykoncepcyjny i od tego czasu mam normalne, regularne miesiączki. Nie używam żadnych zabezpieczeń, ponieważ staramy się z partnerem o dziecko od pół roku i niestety, ale na razie nie wychodzi. Wczoraj miałem dostać okres, od dwóch dni mam bóle brzucha i głowy typowe jak dla mnie przed okresem. Wczoraj wieczorem zauważyłam, że w śluzie mam delikatnie różową krew, tak troszkę, a dziś już ani śladu, śluz jest czysty, miesiączki brak. Co może być przyczyną?
Proszę wykonać test ciążowy
Zalecana stacjonarna konsultacja ginekologiczna.
należy wykonać badania w kierunku potwierdzenia / wykluczenia ciąży
Należy zgłosić się do ginekologa.
Proszę wykonać test ciążowy lub oznaczyć stężenie beta-hcg we krwi.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi