Ropna wydzielina z penisa i pieczenie podczas oddawania moczu

Pojawiła się u mnie wydzielina z penisa, coś jak ropa. Do tego czuję ból podczas oddawania moczu. Nie mam żadnych pęcherzy, ani zaczerwień, tylko pieczenie podczas wzwodu oraz o podczas oddawania moczu. Co powinienem z tym zrobić?
Zgłosić się do lekarze. Niezbędne będą leki na recepte.
Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu.Ropna wydzielina z cewki moczowej świadczy o zakażeniu .Trzeba będzie włączyć antybiotykoterapię
Należy podejrzewać zakażenie układu moczowego. Konieczne jest pogłębienie diagnostyki.
należy zgłosić się do dermatologa
Należy zgłosić się do lekarza - najlepiej dermatologa wenerologa.
Należy skontaktować się z lekarzem celem przepisania leków na receptę.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7005
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi