2021-02-04

Ropna wydzielina z penisa i pieczenie podczas oddawania moczu

Pojawiła się u mnie wydzielina z penisa, coś jak ropa. Do tego czuję ból podczas oddawania moczu. Nie mam żadnych pęcherzy, ani zaczerwień, tylko pieczenie podczas wzwodu oraz o podczas oddawania moczu. Co powinienem z tym zrobić?
Zgłosić się do lekarze. Niezbędne będą leki na recepte.
Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu.Ropna wydzielina z cewki moczowej świadczy o zakażeniu .Trzeba będzie włączyć antybiotykoterapię
Należy podejrzewać zakażenie układu moczowego. Konieczne jest pogłębienie diagnostyki.
należy zgłosić się do dermatologa
Należy zgłosić się do lekarza - najlepiej dermatologa wenerologa.
Należy skontaktować się z lekarzem celem przepisania leków na receptę.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Urolog w Dąbrowie Górniczej Urolog w Katowicach Urolog w Warszawie Urolog w Bielsku-Białej Urolog w Krakowie Urolog w Częstochowie Urolog w Gliwicach Urolog w Łodzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6298
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16364
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+147
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4