Przeskok iskry elektrycznej przy dotyku

Mam nietypowe pytanie. Pracuję na co dzień z miedzią. W pracy jestem tak naelektryzowana, że wystarczy mnie dotknąć, a "kopie prądem". Boję się nawet dotykać klamek i metali, bo kopnięcie sprawia ból. Czy to normalne zjawisko? Czy może mieć to negatywny wpływ na zdrowie?
Pani objawy nie mają najpewniej żadnego związku z narażeniem na miedź w miejscu pracy. Proszę raczej wyeliminować elektryzujące się materiały z Pani otoczenia (ubranie, krzesło etc.).
Brak wywiadu medycznego, mało informacji, przyczyną mogą być przedmioty z którymi Pani się styka, niewłaściwy zmiękczacz do tkanin, proszek do prania i wiele innych do ustalenia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi