Przeskok iskry elektrycznej przy dotyku

Mam nietypowe pytanie. Pracuję na co dzień z miedzią. W pracy jestem tak naelektryzowana, że wystarczy mnie dotknąć, a "kopie prądem". Boję się nawet dotykać klamek i metali, bo kopnięcie sprawia ból. Czy to normalne zjawisko? Czy może mieć to negatywny wpływ na zdrowie?
Pani objawy nie mają najpewniej żadnego związku z narażeniem na miedź w miejscu pracy. Proszę raczej wyeliminować elektryzujące się materiały z Pani otoczenia (ubranie, krzesło etc.).
Brak wywiadu medycznego, mało informacji, przyczyną mogą być przedmioty z którymi Pani się styka, niewłaściwy zmiękczacz do tkanin, proszek do prania i wiele innych do ustalenia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi