Problemy ze snem

Mam problem ze snem. Będąc osobą dorosłą (26 lat) prawie każdej nocy zdarza mi się wydawać odgłosy podobne do ćlamkania lub ssania języka (nie mylić z chrapaniem, mruczeniem, jęczeniem itp.) nawet do kilku godzin w trakcie snu. Po nocach, w których się to zdarza zwykle rano czuje się bardzo zmęczony, tak jakbym przez ten czas nie spał. Czym może być to spowodowane oraz co mogę zrobić, aby pozbyć się tego uciążliwego problemu? Nie wiem do jakiego lekarza powinienem się z tym udać

Proszę zapisać się do psychiatry
Proszę zgłosić sie do psychiatry.
Zalecana konsultacja psychiatryczna.
należy skonsultować się z psychiatrą
Zalecam konsultacje z psychiatra

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi