Problemy ze snem

Mam problem ze snem. Będąc osobą dorosłą (26 lat) prawie każdej nocy zdarza mi się wydawać odgłosy podobne do ćlamkania lub ssania języka (nie mylić z chrapaniem, mruczeniem, jęczeniem itp.) nawet do kilku godzin w trakcie snu. Po nocach, w których się to zdarza zwykle rano czuje się bardzo zmęczony, tak jakbym przez ten czas nie spał. Czym może być to spowodowane oraz co mogę zrobić, aby pozbyć się tego uciążliwego problemu? Nie wiem do jakiego lekarza powinienem się z tym udać

Proszę zapisać się do psychiatry
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi