2024-01-09

W jaki sposób mogę sobie jeszcze pomóc?

12 lat temu zacząłem opadać z sił,  mieć silny ból z lewej strony szyi i zaczęło mi piszczeć w uszach. Obecnie mam 36 lat i ledwo radze sobie z tymi dolegliwościami, nie mogę spać, bo wiecznie boli mnie głowa i jest gorąca pomimo tego ze temperaturę mam w normie to czuje jak ciśnienie rozsadza mi głowę. Jestem już uzależniony od dawna od tabletek nasennych. Próbowałem to wyleczyć, przez wiele lat byłem w sanatorium, gdzie poddawali mnie zabiegom jakiegoś rodzaju lasera i robili okłady, miałem też operacje wycięcia pierwszego zebra z lewej strony, żeby spuścić mięsień, który może gdzieś uciskać, brałem różnego rodzaju sterydy, wstrzykiwano mi toksynę botulinowa i różne blokady, miałem żabiego pobudzania prądem i robiłem przez długi okres rozciąganie i ćwiczenia na szyje. Jedyne co trochę uśnieżą ból to silne tabletki na opioidach, ale mój brzuch ma już ich dosyć. Próbowałem sobie pomoc, ale nie byłem w stanie i jeśli mam być szczery to ból szyi i głowy jest po prostu nie do zniesienia. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda w Katowicach Bezsenność we Wrocławiu Bezsenność w Bydgoszczy Bezsenność w Częstochowie Bezsenność w Gliwicach Bezsenność w Opolu Ortopeda we Wrocławiu Bezsenność w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4