Powikłania po afcie - jaki specjalista może pomóc?

Półtora miesiąca temu zrobiła mi się afta - nadżerka pod proteza, potem zrobił mi się ciemnozielony język, który bolał i nawet śliny nie mogłam przełykać. Osad z języka ściągnęłam łyżka, ssałam Chlorochinaldin i płukałam jamę ustna Erudrilem i korsodrylem, roztworem wody utlenionej z woda. Prawie zeszło, jednak trochę jeszcze mi zostało, ale potem rozbolało mnie gardło, wyszedł siwy nalot na gardle i jakby ropień na migdałku a u nasady języka (jakby malutkie narośle albo jakby coś się na nim powiększyło), w gardle mi cały czas coś przeszkadza. Mam uczucie jakby średnica gardła się zmniejszyła, czasami pojawia się odruch wymiotny, gardło jest bardzo czerwone. Czy to angina czy powikłanie po afcie? Co to może być i do jakiego lekarza się udać? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedz.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2809
Pytań zadanych
przez pacjentów
7017
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi