Po ilu dniach od jajeczka wielkości 21mm powinien pojawić się okres?

Witam 18 sierpnia byłam na badaniu u ginekologa. Okazało się że w prawym jajniku jest 21mm jajeczko. W następnym dniu współżyłam w mężem. Do dnia dzisiejszego tj 4.09 nie dostałam miesiączki.Test ciążowy wyszedł negatywnie. Moje pytanie brzmi ile czasu od pojawienia się takiego jajeczka powinien pojawić się okres? Moje cykle między 28-32 dni. Pozdrawiam

Z reguły od owulacji do pojawienia się krwawienia miesiączkowego jest około 14 dni. Czas ten w niektórych przypadkach może ulegać zmianie. Proszę w pierwszej kolejności wykonać oznaczenie stężenia gonadotropiny kosmówkowej we krwi z racji wyższej czułości tego badania w wykrywaniu wczesnej ciąży. Niezależnie od wyniku badania wskazana może być powtórna konsultacja ginekologiczna z badaniem ultrasonograficznym.
Dzień dobry, proponuje zlecić dodatkowe badania - zapraszam na konsultacje online - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub
wskazane badanie beta-HCG i konsultacja ginekologiczna w celu wykluczenia ciąży
Zalecana stacjonarna wizyta u ginekologa z badaniem wewnętrznym i USG.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Gdańsku Ginekolog w Łodzi Ginekolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4507
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12249
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z