Plamienie po okresie - efekt cesarskiego cięcia?

Moją udręką jest przedłużające się plamienie po okresie. Mój ginekolog twierdzi, że po cesarskim cięciu zrobiło mi się tam jakieś miejsce, gdzie zalega krew z okresu i później to się tak oczyszcza. Czy jest coś powodem do niepokoju? Wizytę mam umówioną stacjonarnie za kilka dni, jednak trochę mnie to niepokoi.
należy wykonać badanie usg aby udzielic odpowiedzi
Przyczyna przedłużających się krwawień wymaga dokładnej diagnostyki. Być może ma ona podłoże hormonalne - należy wykonać badania dodatkowe i włączyć leki na receptę.
Dzień dobry,
Stan taki z pewnością wymaga szerszej diagnostyki zarówno w postaci badania usg jak i rozważenia diagnostyki endokrynologicznej. Proszę umówić wizytę w gabinecie ginekologicznym.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi