Plamienie po okresie - efekt cesarskiego cięcia?

Moją udręką jest przedłużające się plamienie po okresie. Mój ginekolog twierdzi, że po cesarskim cięciu zrobiło mi się tam jakieś miejsce, gdzie zalega krew z okresu i później to się tak oczyszcza. Czy jest coś powodem do niepokoju? Wizytę mam umówioną stacjonarnie za kilka dni, jednak trochę mnie to niepokoi.
należy wykonać badanie usg aby udzielic odpowiedzi
Przyczyna przedłużających się krwawień wymaga dokładnej diagnostyki. Być może ma ona podłoże hormonalne - należy wykonać badania dodatkowe i włączyć leki na receptę.
Dzień dobry,
Stan taki z pewnością wymaga szerszej diagnostyki zarówno w postaci badania usg jak i rozważenia diagnostyki endokrynologicznej. Proszę umówić wizytę w gabinecie ginekologicznym.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi