Pieczenie języka i podniebienia - co może być przyczyną?

Od tygodnia piecze mnie język i podniebienie. Pieczenie pojawiło się nagle. Nie potrafię wskazać przyczyny. Co to jest i jak z tym "walczyć"?
Na podstawie opisanych objawów trudno jest jednoznacznie postawić właściwą diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie. Być może mamy do czynienia z infekcją jamy ustnej, ale potwierdzenie rozpoznania wymaga kontaktu ze specjalistą.
Zbyt mało informacji, na ich podstawie podstawie nie da się postawić diagnozy. Może to być GERD, grzybica itp. wskazany kontakt z lekarzem.
Za mało informacji.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5246
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi