Opuszczanie zajęć online przez córkę z depresją. Czy otrzymam zwolnienie by móc ją przypilnować?

Mam problem dotyczący 12-letniej córki. Ma zdiagnozowaną depresję, bierze leki, natomiast nie chce uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych on-line. Ja wychodzę do pracy, a ona ma nieobecności na zajęciach. Czy w związku z tym znajdzie się jakiś lekarz, który mógłby mi wystawić L4 lub opiekę nad córką, żebym chociaż przez kilka dni mogła ją dopilnować, żeby w zajęciach uczestniczyła? Lekarz psychiatra prowadzący dopiero 20 listopada jest dostępny.
Tak, istnieje możliwość wystawienia zwolnienia na opiekę nad córką.
Tak jest taka możliwość.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1675
Pytań zadanych
przez pacjentów
4841
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi