Opuszczanie zajęć online przez córkę z depresją. Czy otrzymam zwolnienie by móc ją przypilnować?

Mam problem dotyczący 12-letniej córki. Ma zdiagnozowaną depresję, bierze leki, natomiast nie chce uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych on-line. Ja wychodzę do pracy, a ona ma nieobecności na zajęciach. Czy w związku z tym znajdzie się jakiś lekarz, który mógłby mi wystawić L4 lub opiekę nad córką, żebym chociaż przez kilka dni mogła ją dopilnować, żeby w zajęciach uczestniczyła? Lekarz psychiatra prowadzący dopiero 20 listopada jest dostępny.
Tak, istnieje możliwość wystawienia zwolnienia na opiekę nad córką.
Tak jest taka możliwość.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6956
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi