2023-11-21

Od pewnego czasu borykam się ze swoim zdrowiem - jak sobie pomóc?

Zawroty głowy, drętwienie karku i głowy. Sztywny język. Problemy ze snem. Badania krwi, póki co nic nie wykazały. Jedynie cukier podwyższony na poziomie 109. Będę robić jeszcze krzywą cukrową. Rezonans magnetyczny głowy nic nie wykazał. Na RTG kręgosłupa szyjnego wyszło, że mam zniesioną lordozę oraz zwężoną przestrzeń międzykręgową na poziomie C5/C6. Nie bardzo wiem, co to oznacza. Ostatnio pojawiły się zrywy podczas zasypiania, które natychmiast mnie budzą. Dzisiaj w nocy było ich kilka. W momencie kiedy próbowałam zasnąć, na plecach pojawił się zryw i dziwne chrapnięcie, tak jakby język mi się zapadł do gardła. Proszę o radę, co to może oznaczać. Trochę już mnie to męczy. Dodam, że neurolog i kardiolog, póki co nic nie stwierdził, ale będę jeszcze robić dodatkowe badania krwi i z wynikami pójdę jeszcze na konsultację neurologiczną. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zawroty głowy w Krakowie Kardiolog w Katowicach Zawroty głowy w Katowicach Zawroty głowy w Gliwicach Zawroty głowy we Wrocławiu Zawroty głowy w Częstochowie Kardiolog w Dąbrowie Górniczej Zawroty głowy w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4