Obrzęk szyi po biopsji tarczycy

Jestem równo dwa tygodnie po biopsji tarczycy. Początkowo bolało mnie trochę gardło, ale to minęło po kilku dniach. Z kolei przedwczoraj na szyi pojawił się duży obrzęk. Do tego bardzo słabo się czuję, bolą mnie kości, głowa. Niepokoi mnie fakt, że niespełna dwa tygodnie po biopsji takie objawy się pojawiły czy to normalne? Mam 33 lata, wyniki hormonów w normie, dwie lite zmiany ogniskowe jedna większa 2 cm, druga kilka milimetrów.
Proszę skontaktować się z ośrodkiem, który wykonywał badanie, w razie trudności w oddychaniu wzywać pogotowie.
Proszę skontaktować się z lekarzem celem zebrania szczegółowego wywiadu, bo być może przyczyną opisanego stanu jest infekcja.
Należy pilnie skontaktować się z lekarzem. Być może doszło do powikłań zapalnych po biopsji.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi