Niepokojący wynik EKG holter, co robić?

Uzyskałam wynik EKG holter: w trakcie monitorowania zarejestrowano 13 dodatkowych pobudzeń komorowych (pojedyncze). Uwagę zwraca znaczna niemiarowosc rytmu zatokowego. Bez zaburzeń przewodzenia przedsionkowo-komorowego i srodkomorowego. Bradykardia 734, tachykardia 207. Występuje obciążenie rodzinne, mam częste zawroty głowy, ogólne osłabienie. Czy wynik ten jest wskazaniem do dalszej diagnostyki/leczenia?

Z wynikiem należy zgłosić się do lekarza, który na badanie Panią skierował bądź (jeśli było wykonywane we własnym zakresie) do internisty/kardiologa, który po zebraniu pełnego wywiadu medycznego i przeprowadzeniu badania przedmiotowego ustali dalszy plan diagnostyki i leczenia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi