Niepokojące wyniki krwi - czy to wynik stresu?

Dzień dobry. Jestem kobietą w wieku 40 lat. Odebralam dzisiaj wyniki morfologii wyglądają one tak PDW - 20,3 fl (zakr.ref.9,8 - 16,2) MPV - 13,4 fl (zakr.ref 9,4 - 12,5) P-LCR - 51,6 % (zakr.ref. 19,1 - 46,6) Eozynofile - 0,72 tys/ul (zakr.ref.0,03 - 0,39) Eozynofile - 9,8 % (zakr.ref. 0,4 - 6,6). Kortyzol 575 nmol/l (zakr. ref. 166 - 507) Martwią mnie zwłaszcza te Eozynofile. Żylam ostatnio w stresie. Czy to może mieć związek?

Interpretacja wyniku musi obejmować całość badania - nie tylko fragmentów. Proszę zgłosić się do lekarza, który zlecał badania, do omówienia wyników niezbędne są dane dodatkowe (m.in. szczegółowy wywiad).
Celem dokładnej interpretacji wyników badań niezbędna jest znajomość wszystkich parametrów, a nie tylko wybiórczo wskazanych, a także niezbędny jest wywiad z pacjentem.
Zapraszam na konsultacje online - przeprowadzimy dokładniejszy wywiad choroby oraz wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lekarz rodzinny w Gliwicach Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Bielsku-Białej Lekarz rodzinny w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Katowicach Lekarz rodzinny w Krakowie Lekarz rodzinny w Opolu Lekarz rodzinny w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi