2024-02-09

Nie mam pojęcia, w którą stronę dalej iść a problem ten często jest bardzo męczący i przeszkadzający. 

Mężczyzna lat 26. Od ponad roku czasu borykam się z bólem w mostku, który rozchodzi się na prawą i lewą stronę. Ból ten najczęściej występuje z bólem lewego barku. Ból ten nasila się po ćwiczeniach fizycznych (siłownia, tenis stołowy, piłka nożna), lecz dopiero następnego dnia boli najbardziej i w kolejnych dniach ból opada, lecz nie znika. Ból w klatce piersiowej określiłbym jako rozrywający lub gniotący, który w gorszych momentach promieniuje do krtani i boków szyi. Ból w mostku czasami da się sprowokować pochyleniem się do przodu czy też skrętem tułowia lub jakimś energicznym ruchem więc pierwszy, lub drugi ruch sprawi, że poczuje ból bardziej, po czym żaden kolejny ruch tego bólu nie prowokuje ani głęboki wdech również. Dotyk czy ucisk nie nasila bólu w klatce piersiowej. Badania, które zrobiłem: Próby wątrobowe - w normie prócz ALT, morfologia - wszystko w normie prócz ALT, EKG - wszystko prawidłowo, RTG klatki piersiowej - wszystko prawidłowo, RTG kręgosłupa piersiowego - wszystko prawidłowo, Echo serca - wszystko prawidłowo. Kolejne badanie na horyzoncie - gastroskopia. Nie palę papierosów ani nie używam alkoholu. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból barku w Łodzi Ból barku we Wrocławiu Ból barku w Opolu Ortopeda we Wrocławiu Ból barku w Białymstoku Ból barku w Poznaniu Ból barku w Gliwicach Ból barku w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4