Napadowe bóle w klatce piersiowej i zgrubienie na wysokości żeber. Półpasiec?

Witam, mam takie pytanie, bo nawet nie wiem do jakiego specjalisty z tym iść. Dwa lata temu pani doktor stwierdziła u mnie półpaśca - ból w klatce piersiowej na wysokości żeber był niemiłosierny, aż zapierał dech w piersiach; po drodze zaszłam w ciąże urodziłam 2 miesiące temu przez cesarskie cięcie. Ale ból w dalszym ciągu mnie napada, na niedobór złego w miejscu bólu czuje zgrubienie (zaznaczę, że nie miałam połamanych ani pękniętych żeber) taki a la guzek. Mąż jeszcze zauważył, że od paru miesięcy mam straszne zaniki pamięci. Potrafię zadać pytanie i max po minucie je powtórzyć i tak parę razy z rzędu, albo w ogóle mi gdzieś wszystko ucieka. Nie wiem czy ten ostatni objaw ma coś z tym wspólnego, ale wolałam go wpisać. Co z tym zrobić? Nie okłamujmy się, ale przy dwójce małych dzieci nie chce ryzykować przy COVID wizyty stacjonarnej u lekarza.
Jeżeli są zgrubienia to rtg żeber pokaże czy są zmiany kostne w tym miejscu, USG pokaże czy widać jakieś tkanki miękkie których nie powinno być.
Objawy które Pani mówi wymagają konsultacji lekarskiej.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi