Napadowe bóle w klatce piersiowej i zgrubienie na wysokości żeber. Półpasiec?

Witam, mam takie pytanie, bo nawet nie wiem do jakiego specjalisty z tym iść. Dwa lata temu pani doktor stwierdziła u mnie półpaśca - ból w klatce piersiowej na wysokości żeber był niemiłosierny, aż zapierał dech w piersiach; po drodze zaszłam w ciąże urodziłam 2 miesiące temu przez cesarskie cięcie. Ale ból w dalszym ciągu mnie napada, na niedobór złego w miejscu bólu czuje zgrubienie (zaznaczę, że nie miałam połamanych ani pękniętych żeber) taki a la guzek. Mąż jeszcze zauważył, że od paru miesięcy mam straszne zaniki pamięci. Potrafię zadać pytanie i max po minucie je powtórzyć i tak parę razy z rzędu, albo w ogóle mi gdzieś wszystko ucieka. Nie wiem czy ten ostatni objaw ma coś z tym wspólnego, ale wolałam go wpisać. Co z tym zrobić? Nie okłamujmy się, ale przy dwójce małych dzieci nie chce ryzykować przy COVID wizyty stacjonarnej u lekarza.
Jeżeli są zgrubienia to rtg żeber pokaże czy są zmiany kostne w tym miejscu, USG pokaże czy widać jakieś tkanki miękkie których nie powinno być.
Objawy które Pani mówi wymagają konsultacji lekarskiej.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi