Nadżerka żołądka i wymioty - jak pomóc, gdy nie można się dostać do szpitala?

Piszę w sprawie mojej dziewczyny - ma nadżerkę żołądka i wymiotuje. Już 6 dzień, do szpitala jej nie wezmą, a nie wiem co jem dać. Jak jej pomóc?
Jeśli wymioty są czarne koloru fusów od kawy to trzeba natychmiast do szpitala, jeżeli nie należy się skontaktować z lekarzem rodzinnym, leki wypisywane są na receptę.
Proszę skontaktować się niezwłocznie z lekarzem celem zebrania szczegółowego wywiadu i ustalenia planu postępowania. W przypadku krwawienia z górnego odcinka przewodu pokarmowego proszę pilnie zgłosić się na SOR.
Wymioty od 6 dni zawsze wymagają pilnej osobistej konsultacji lekarskiej
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi