Nadżerka żołądka i wymioty - jak pomóc, gdy nie można się dostać do szpitala?

Piszę w sprawie mojej dziewczyny - ma nadżerkę żołądka i wymiotuje. Już 6 dzień, do szpitala jej nie wezmą, a nie wiem co jem dać. Jak jej pomóc?
Jeśli wymioty są czarne koloru fusów od kawy to trzeba natychmiast do szpitala, jeżeli nie należy się skontaktować z lekarzem rodzinnym, leki wypisywane są na receptę.
Proszę skontaktować się niezwłocznie z lekarzem celem zebrania szczegółowego wywiadu i ustalenia planu postępowania. W przypadku krwawienia z górnego odcinka przewodu pokarmowego proszę pilnie zgłosić się na SOR.
Wymioty od 6 dni zawsze wymagają pilnej osobistej konsultacji lekarskiej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi