2024-01-28

Jak mogę sobie jeszcze pomóc?

W przeszłości miałem zdiagnozowaną chorobę wrzodową żołądka. Od roku/dwóch borykałem się z uporczywymi wieczornymi gazami. W październiku poszedłem do lekarza i zalecił wprowadzenie diety low FODMAP, która średnio pomogła. W grudniu stan się pogorszył - pojawiły się wymioty, nieregularne wypróżnianie się. Do tego w tych "gorszych" dniach odczuwam bardzo słabe kłucia w klatce piersiowej i brzuchu (ale takie naprawdę lekkie). Nie mam ogólnych i ciężkich bólów brzucha. Morfologia OK, miałem robione też próby wątrobowe, test na transglutaminazę i gastroskopię w grudniu, która wykazała (w sumie to sama histopatologia) zapalenie błony śluzowej żołądka. Mam 21 lat, na co dzień nie uprawiam aktywności fizycznej, ale to przez studia. 

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4