Myśli samobójcze, wybuchy płaczu i napady agresji. Jak sobie pomóc?

Od około 2 lat zmagam się z (lekkimi) problemami psychicznymi. Straciłam chęć do życia i radość, jestem ciągle apatyczna i nigdy nie mam na nic siły. Ciągle muszę się zmuszać nawet do wstania z łóżka. Borykam się z ciągłymi myślami samobójczymi. Co jakiś czas mam bardzo duże problemy ze spaniem i bóle głowy i czasem brzucha. Od ostatnich kilku miesięcy nasiliły się u mnie nagłe niekontrolowane wybuchy płaczu. Najczęściej bez powodu. Od kiedy kilka miesięcy temu zostawił mnie narzeczony, doszły wybuchy agresji z którymi nie potrafię sobie poradzić. Wystarczy że ktoś powie coś co mi się nie spodoba i tracę nas sobą kontrolę. Kilka dni temu uderzyłam i zwyzywałam moją własną babcię, bo oskarżyła mnie o coś, czego nie zrobiłam... Bardzo się tego wstydzę i nie wiem co mam już zrobić, wszystko staram się chować, bo ilekroć wspomnę że jest mi źle lub płaczę, słyszę że inni mają gorzej, niszczę własną rodzinę i mam znaleźć sobie więcej zajęć. Potrafię się rozpłakać na środku miasta. Bardzo bym chciała pójść do psychiatry po leki dzięki którym może poczuję się lepiej, ale nie mogę tego teraz zrobić, bo chcę robić prawo jazdy za kilka miesięcy i leki mi to uniemożliwią. Dodam że jestem od wielu lat uzależniona od masturbacji i to jedyna rzecz, która jeszcze sprawia że przez chwilę czuję się lepiej. Bardzo proszę o pomoc...

Konieczna pilna konsultacja psychiatryczna.
wskazana konsultacja w poradni zdrowia psychicznego

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi