Miesiączka po zaprzestaniu stosowania antykoncepcji.

Chciałabym się dowiedzieć, czy możliwe jest, że dostanę okres po miesiącu stosowania tabletek antykoncepcyjnych? Stosowałam je tylko miesiąc, bo bardzo źle się po nich czułam. Miałam już krwawienie z odstawienia. Od kilku dni czuję się tak, jakbym była przed okresem, tzn. wyskoczyły mi na twarzy pryszcze, ale również mam problemy żołądkowe oraz mam obniżony nastrój - takie same objawy miałam do tej pory przed miesiączką.

Jeśli zastosowała Pani pełen cykli tabletek i stosowała go Pani zgodnie z zaleceniami to Pani cykl powinien wrócić do normy sprzed stosowania antykoncepcji.
Cykl wróci do normy.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi