Konsultacja zdjęcia Rentgenowskiego płuc

Dzień dobry, jestem po covidzie, dziś byłam zrobić Rentgen płuc. Mam opis, ale chciałabym jeszcze to zweryfikować z lekarzem i wysłać to zdjęcie (mam na płycie). Jest szansa na pomoc kogoś z Państwa?
Zapraszam na wizytę.
Badania rtg oceniane są na specjalnych monitorach. Jest to konieczne do wiarygodnej oceny. Uprawnienia i doświadczenie w tej materii mają radiolodzy. Badanie rtg w celu oceny zmian pocovidowych jest bez senu. Należy ocenić badanie tk
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5246
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi