Konsultacja zdjęcia Rentgenowskiego płuc

Dzień dobry, jestem po covidzie, dziś byłam zrobić Rentgen płuc. Mam opis, ale chciałabym jeszcze to zweryfikować z lekarzem i wysłać to zdjęcie (mam na płycie). Jest szansa na pomoc kogoś z Państwa?
Zapraszam na wizytę.
Badania rtg oceniane są na specjalnych monitorach. Jest to konieczne do wiarygodnej oceny. Uprawnienia i doświadczenie w tej materii mają radiolodzy. Badanie rtg w celu oceny zmian pocovidowych jest bez senu. Należy ocenić badanie tk
Badania rtg oceniane są na specjalnych monitorach radiologicznych, zazwyczaj opis radiologa jest w pełni wystarczający i nie trzeba ponownie oceniać zdjęcia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi