Kiedy miesiączki nazywamy nieregularnymi?

W październiku odstawiłam antykoncepcję, staramy się o dziecko. Moje cykle trwają około 33 dni. W lutym cykl trwał 17 dni, a teraz w czerwcu 18. Czy jest to powód do niepokoju? Cytologia i USG są prawidłowe. Czy wykonać dodatkowe badania? Czy poczekać do roku od odstawienia? Mam 25 lat, antykoncepcję przyjmowałam 7 lat.

Jeśli rozbieżności są tak duże proszę umówić się na wizytę ginekologiczną i rozważyć szerszą diagnostykę hormonalną poprowadzoną przez ginekologa zajmującego się zaburzeniami płodności i zaburzeniami cyklu.
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
należy uregulowac Pani cykl lekami , należy wykonać usg ginekologiczne
należy wykonać dodatkowe badania , usg ginekologiczne, wlaczyc leki
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1802
Pytań zadanych
przez pacjentów
5082
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi