Kiedy miesiączki nazywamy nieregularnymi?

W październiku odstawiłam antykoncepcję, staramy się o dziecko. Moje cykle trwają około 33 dni. W lutym cykl trwał 17 dni, a teraz w czerwcu 18. Czy jest to powód do niepokoju? Cytologia i USG są prawidłowe. Czy wykonać dodatkowe badania? Czy poczekać do roku od odstawienia? Mam 25 lat, antykoncepcję przyjmowałam 7 lat.

Jeśli rozbieżności są tak duże proszę umówić się na wizytę ginekologiczną i rozważyć szerszą diagnostykę hormonalną poprowadzoną przez ginekologa zajmującego się zaburzeniami płodności i zaburzeniami cyklu.
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
należy uregulowac Pani cykl lekami , należy wykonać usg ginekologiczne
należy wykonać dodatkowe badania , usg ginekologiczne, wlaczyc leki

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi