Jaki może być powód brązowych upławów w ciąży?

Jestem w 12 tc. Od wczoraj mam brązowe upławy, wczoraj byłam w szpitalu i z dzieckiem wszystko jest ok, jednak nadal się martwię.

Jest wiele przyczyn plamienia we wczesnej ciąży - jeśli dotychczasowa diagnostyka nie wykazała obecności bezpośredniego zagrożenia ciąży proszę pozostać pod stałą kontrolą lekarza prowadzącego ciążę i w przypadku nasilenia się dolegliwości bądź wystąpienia dodatkowych objawów pilnie się skonsultować z lekarzem.
Może być to wynikiem zagnieżdżania się jaja płodowego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1809
Pytań zadanych
przez pacjentów
5082
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi