Jaką formę może przyjąć krew w stolcu?

Chciałam zapytać czy krew w stolcu może przybierać formę takich jakby skórek po pomidorach i kawałków miąższu? Czy jednak zwykle wygląda ona inaczej? Bo zauważyłam u siebie coś takiego i chciałam zapytać jak zwykle wygląda krew w stolcu.
Krew w stolcu ma postać zywoczerwonych skrzepów i żyłek , może tez powodować zabarwienie stolca na kolor smoły , w zależności od miejsca gdzie doszło do krwawienia.
Krew w stolcu może przybierać różny wygląd w zależności od miejsca krwawienia.
Kolor krwi w stolcu zależy od miejsca krwawienia.
żywoczerwone skrzepy i żyłki
ciemny stolec jest objawem krwi
Krew w kale może przyjąć różną formę.
Zrew w stolcu może mieć różną postać.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi