Jak wyleczyć białe plamy na żołędzi penisa?

Mam na żołędziu białe (czasami żółte) plamy. Zaczęło się od jednej, a teraz jest ich coraz więcej. Mam je tylko na żołędzi penisa. Nie boli, nie swędzi, nie piecze po prostu skóra podczas masturbacji robi się bardzo słucha, na tyle, że można ją zdrapać. Jak to wyleczyć (najlepiej domowymi sposobami)? Stosowałem Octenisept przez 16 dni, ale lekarz mi to odradził i polecił oliwkę dla dzieci. Większość żołędzi jest teraz biaława, a nie cała różowa. Czy to taka urody czy jednak coś poważniejszego? Czy można psikać to Octenisept 3 x dziennie a po zaschnięciu posmarować oliwką 3 x dziennie?
Zbyt długie stosowanie Octeniseptu na błony śluzowe nie jest wskazane.Sprobowalabym jeszcze maści Clotrimazolum, jest bez recepty, jeśli to nie pomoże to proponuje wizytę u urologa.
zalecam leki przeciwgrzybicze
do rozważenia leki przeciwgrzybicze
Prawdopodobnie zmiany grzybicze.
Należy zgłosić się do internisty.
Zalecana konsultacja lekarska celem przepisania leków na receptę.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4302
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi