2021-02-03

Jak wyleczyć białe plamy na żołędzi penisa?

Mam na żołędziu białe (czasami żółte) plamy. Zaczęło się od jednej, a teraz jest ich coraz więcej. Mam je tylko na żołędzi penisa. Nie boli, nie swędzi, nie piecze po prostu skóra podczas masturbacji robi się bardzo słucha, na tyle, że można ją zdrapać. Jak to wyleczyć (najlepiej domowymi sposobami)? Stosowałem Octenisept przez 16 dni, ale lekarz mi to odradził i polecił oliwkę dla dzieci. Większość żołędzi jest teraz biaława, a nie cała różowa. Czy to taka urody czy jednak coś poważniejszego? Czy można psikać to Octenisept 3 x dziennie a po zaschnięciu posmarować oliwką 3 x dziennie?
Zbyt długie stosowanie Octeniseptu na błony śluzowe nie jest wskazane.Sprobowalabym jeszcze maści Clotrimazolum, jest bez recepty, jeśli to nie pomoże to proponuje wizytę u urologa.
do rozważenia leki przeciwgrzybicze
Zalecana konsultacja lekarska celem przepisania leków na receptę.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Urolog w Dąbrowie Górniczej Urolog w Katowicach Urolog w Warszawie Urolog w Bielsku-Białej Urolog w Krakowie Urolog w Częstochowie Urolog w Gliwicach Urolog w Łodzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6298
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16364
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+147
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4