Jak sobie poradzić z problemem nietrzymania moczu i częstymi infekcjami?

Od wielu lat miałam problem z nietrzymaniem moczu i częstymi infekcjami bact. Coli, które stały się odporne na antybiotyki. Rygorystyczna higiena i preparaty z żurawiny sprawiły, że problem wydawał się opanowany. Ostatni tydzień - masakra. Kilkakrotne nocne próby dojścia do łazienki i oddania moczu zakończone kałużą moczu jeszcze w przedpokoju. Do tego parcie na mocz. Poza tym wczoraj popołudnie i wieczór byłam mega słaba, musiałam leżeć. Mam 70 lat.

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, a także konsultacja urologiczna.
Obecnie posiada preparaty tzw. szczepionki doustne które składają się z liofilizatów w celu zwiększania odporności na zakażenia - zapraszam na konsultacje online - wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lekarz rodzinny w Gliwicach Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Warszawie Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Katowicach Lekarz rodzinny w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4568
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12306
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z