Jak skuteczne są te metody antykoncepcji?

Kilka dni temu zaczęłam współżyć pierwszy raz ze swoim partnerem. Przed planowanym współżyciem 2 miesiące przed zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne Vixpo (kończę drugi blister). Nie pominęłam żadnej tabletki, a partner także stosował prezerwatywy. Może sie to wydać irracjonalne, ale jak w tym ukladzie wygląda szansa na zajście w niechcianą ciążę? Plamienia poprzez tabletki wciąż są tak jak były (ostatnio są mocniejsze, a jednorazowa nie robilam przerwy między blistrami) a nie będę klamac ze przy kazdym najmniejszym ukłuciu lub bólu brzucha popadam w paranoję, jako iż nie jestem pewna co do działania tabletek. Proszę o szczerą rade i opinię.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi