2022-10-10

Ile czasu po zabiegu ablacji mogę zrobić sobie tatuaż?

Niedawno (29 sierpnia) miałam wykonywany zabieg ablacji. Przyczyną była arytmia w prawej komorze, liczne dodatkowe skurcze. Moje pytanie brzmi - czy mogę się tatuować w ciągu 2 miesięcy po zabiegu? 

Proszę omówić tę kwestię z lekarzem kardiologiem prowadzącym leczenie, który ma wiedzę na temat historii choroby, dotychczasowego leczenia i aktualnego stanu klinicznego (włączając w to stosowane leczenie).
Proszę skonsultować się z lekarzem przeprowadzającym zabieg.
Należy skonsultować się z lekarzem przeprowadzającym zabieg.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Kardiolog w Dąbrowie Górniczej Arytmia w Warszawie Arytmia w Krakowie Arytmia w Bielsku-Białej Kardiolog w Bielsku-Białej Arytmia w Katowicach Kardiolog w Katowicach Arytmia w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5462
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14677
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie