Guzek na brzuchu, zmienia się w ciągu dnia - z kim się skonsultować?

Mam 25 lat i od około 5 miesięcy wyczuwam guzek z prawej strony brzucha między żebrem a biodrem, około 15cm na prawo od pępka. Ma postać około 0,5 cm kuleczki, jest głęboko pod skórą, niekiedy odczuwam tam delikatnie rwący dyskomfort, bo bólem tego nazwać nie mogę. Skóra w tym miejscu jest na małej powierzchni zabarwiona na zielono-niebiesko. Powierzchnia tego guzka zmienia się w ciągu dnia, niekiedy jest jakby rozciągnięta, rozlana? W podobnym czasie nadziałam się na wystający pręt i miałam tam dość dużego siniaka. Czy to możliwe że jest to pozostałość po tym urazie? Co to może być? Czy to wymaga konsultacji lekarskiej, jeśli tak to jakiego lekarza? Chirurga? Innego? Badania mam ok, stan samopoczucia też jest ok. Dostępu do lekarza rodzinnego niestety nie będę miała jeszcze dłuższy czas, a coraz bardziej mnie to niepokoi i chciałabym to prywatnie skonsultować, żeby się nie zamartwiać.
Proszę udać się na stacjonarną wizytę do chirurga.
W przypadku braku dostępu do lekarza rodzinnego, proponuję konsultację w Poradni Chirurgicznej.
Wskazana stacjonarna konsultacja chirurgiczna. Warto też wykonać USG.
konieczna wizyta u onkologa i chirurga

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi