Gazy pochwowe - co zrobić by się ich pozbyć?

Od czasu porodu (7 miesięcy temu), po każdym oddaniu moczu mam tzw. gazy pochwowe. Ćwiczę mięśnie dna miednicy, używam również kulek gejszy, lecz problem nadal jest. Mam pytanie, czy jest szansa, że z czasem gazy znikną? Co jeszcze mogę zrobić, by się ich pozbyć?
W przypadku jeśli ćwiczenia mięśni dna miednicy i pochwy nie przynoszą poprawy można zastosować zabieg laseroterapii.
Jeżeli gazy nie są wyczuwalne co może świadczyć o infekcji, to są dolegliwością która zdarza się dość często i nie świadczą o patologii.
proszę ćwiczyć mięśnie dna miednicy

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi