Dziwny zapach z pochwy po stosunku bez prezerwatywy

Od okolo 1,5 miesiaca po stosunku bez zabezpieczenia z moim narzeczonym z pochwy wydobywa się dziwny zapach. Kochamy się od dwóch lat i wcześniej tego problemu nie było. Innych objawów nie ma i ten zapach sam znika za jakiś czas. Z czego to wynika?

Należy wybrać się do ginekologa celem badania ginkologicznego.
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
Nieprawidłowy zapach w pierwszej kolejności sugerować może infekcję. Umówić proszę konsultację ginekologiczną i rozważyć poszerzenie diagnostyki o badanie bikrobiologiczne. Jeśli dolegliwości pojawiają się jedynie po stosunku konieczna może być również diagnostyka partnera w kierunku przewlekłych infekcji. Zasadne będzie umówienie konsultacji urologicznej i poszerzenie diagnostyki o badania mikrobiologiczne wymazów z cewki lub posiew nasienia.
nalezy wykonac wymaz z pochwy
Konieczna wizyta u ginekologa i pobranie wymazu
Zalecana wizyta u ginekologa, celem diagnostyki i włączenia odpowiedniego leczenia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2733
Pytań zadanych
przez pacjentów
6934
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi