Duża bolesność stawów (dłonie i stopy)

Witam. Mam bardzo poważne problemy ze stawami. Bardzo bolą mnie dłonie i stopy, sztywne spuchnięte stawy i niesamowity ból. Zmagam się z tym już ponad rok. Nie mam siły nawet dźwignąć danego przedmiotu, a nawet nieraz wziąć szklanki do ręki bo ręce są tak sztywne. Mało tego nie podaje ręki nawet wnuczce, bo tak mnie bolą, że myślę że mam połamane chrząstki. Proszę o pomoc. Co może być przyczyną?
Należy wykonać kilka badań diagnostycznych z krwi i zdjęć RTG bolesnych stawów. Wśród możliwych diagnoz znajdują się choroby reumatologiczne, ale również inne przyczyny. Najlepiej aby tok diagnostyczny poprowadził specjalista.
Należy udać się do reumatologa.
Zalecana konsultacja reumatologiczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi