Duża bolesność stawów (dłonie i stopy)

Witam. Mam bardzo poważne problemy ze stawami. Bardzo bolą mnie dłonie i stopy, sztywne spuchnięte stawy i niesamowity ból. Zmagam się z tym już ponad rok. Nie mam siły nawet dźwignąć danego przedmiotu, a nawet nieraz wziąć szklanki do ręki bo ręce są tak sztywne. Mało tego nie podaje ręki nawet wnuczce, bo tak mnie bolą, że myślę że mam połamane chrząstki. Proszę o pomoc. Co może być przyczyną?
Należy wykonać kilka badań diagnostycznych z krwi i zdjęć RTG bolesnych stawów. Wśród możliwych diagnoz znajdują się choroby reumatologiczne, ale również inne przyczyny. Najlepiej aby tok diagnostyczny poprowadził specjalista.
Należy udać się do reumatologa.
Zalecana konsultacja reumatologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi