Duża bolesność stawów (dłonie i stopy)

Witam. Mam bardzo poważne problemy ze stawami. Bardzo bolą mnie dłonie i stopy, sztywne spuchnięte stawy i niesamowity ból. Zmagam się z tym już ponad rok. Nie mam siły nawet dźwignąć danego przedmiotu, a nawet nieraz wziąć szklanki do ręki bo ręce są tak sztywne. Mało tego nie podaje ręki nawet wnuczce, bo tak mnie bolą, że myślę że mam połamane chrząstki. Proszę o pomoc. Co może być przyczyną?
Należy wykonać kilka badań diagnostycznych z krwi i zdjęć RTG bolesnych stawów. Wśród możliwych diagnoz znajdują się choroby reumatologiczne, ale również inne przyczyny. Najlepiej aby tok diagnostyczny poprowadził specjalista.
Należy udać się do reumatologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
765
Pytań zadanych
przez pacjentów
1898
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

48
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi