Drętwienie nóg wieczorem i w nocy - co może na to pomóc?

Witam, drętwieją mi nogi od kolan w dół, w godzinach wieczornych i nocnych. Jest różnie, jest to ból kości, palców. Ból jest nie do wytrzymania. Biorę magnez witaminy i minimalnie to pomaga. Co może mi pomóc? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego , ma pełny obraz: obciążenia rodzinne, przebyte choroby, wyniki badań dotychczasowych itd. W przeciwnym wypadku lekarz rodzinny musiałby ponownie zebrać te wszystkie dane. To się nazywa ciągłość leczenia.
Proszę skontaktować się z reumatologiem, który zleci odpowiedni panel badań, a następnie wdroży leczenie.
W pierwszej kolejności należy zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7008
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi