2022-12-12

Do jakiego lekarza udać się z nawracającym bólem brzucha i pleców?

Od 14 miesięcy odczuwam bóle (do tej pory 4 razy). Boli mnie góra brzucha i środek pleców, do tego klatka piersiowa jakby serce i pod sercem. Do tego się pocę. Po zażyciu leków przeciwbólowych ból przechodzi lub wtedy gdy położę się spać na brzuchu. Choruję na nadciśnienie, do tego miałam dość dużo stresu, mam złą postawę ciała i noszę dziecko na rękach. Robiłam badanie krwi i moczu. Wszystkie wyniki wyszły dobrze. Od czego to może być? Do jakiego lekarza mam się udać?

W pierwszej kolejności sugeruje konsultację lekarza rodzinnego, który po zebraniu wywiadu i wstępnym badaniu skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty, jeśli uzna to za zasadne.
Wskazana wizyta stacjonarna u lekarza rodzinnego, który po zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu badania, skieruje na badania diagnostyczne, np. usg jamy brzusznej, rtg klatki piersiowej, gastroskopię , ekg i inne.
Zalecana stacjonarna wizyta u lekarza rodzinnego. W razie potrzeby skieruje on do innych specjalistów.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Katowicach Ból pleców we Wrocławiu Ból pleców w Częstochowie Ból pleców w Gliwicach Ból pleców w Opolu Ból pleców w Warszawie Ból pleców w Bielsku-Białej Ból pleców w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15636
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4