2023-05-28

Dlaczego niemowlak nie chce pić mleka?

Synek ma 6 miesięcy i nie chce w ogóle pić mleka. Ma stan zapalny gardła, z którym walczymy od 2 tygodni. Początkowo pił mleko w mniejszych ilościach, potem tylko na spaniu, a ostatecznie od dwóch dni nie chce go pić w ogóle. W dzień je stałe posiłki (po kilka łyżek) i pije wodę. Jak dostanie butelkę z mlekiem to nawet nie pociągnie, zaczyna się prężyć i wypluwa. Co to może być?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zapalenie gardła w Gliwicach Zapalenie gardła w Dąbrowie Górniczej Zapalenie gardła w Katowicach Zapalenie gardła w Częstochowie Zapalenie gardła w Krakowie Pediatra w Warszawie Zapalenie gardła w Warszawie Zapalenie gardła we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14760
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie