2023-09-14

Czym może być spowodowany ból pępka?

Bardzo proszę o radę. Nie wiem, czy z tym problemem udać się do gastrologa, czy urologa. Od bardzo długiego czasu mam bóle w okolicy pępka z prawej strony, czasami promieniujące do prawego boku. Zaczęło się nagle, parę lat temu i z początku myślałam, że to wyrostek. Już tak chyba od 10,12 lat. Byłam u lekarza rodzinnego, który stwierdził, że to pewno jakaś niedrożność jelit i na tym się skończyło, sprawy ginekologiczne są w porządku, miałam kolonoskopię, która też nic nie wykazała, jedynie chirurg powiedział, że mam udać się do urologa... Ból nie zawsze się pojawia i nie jest mocny na tyle, że muszę brać tabletkę, ale cały czas jakby coś tam mnie uwierało. Również od jakiegoś czasu przy oddawaniu kału (gdy czasem mocno się wysilam) mam uczucie jakby jakiegoś mocnego skrętu w brzuchu (czasem też przy pochylaniu tułowia) i to głównie z prawej strony. 

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14760
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie